Головна

Рух як спосіб буття матерії

(реферат з філософії)

Вступ ... 3
1. Рух як спосіб існування матерії ... 4
2. Основні форми руху матерії ... 16
3. Єдність матерії, руху, простору, часу ... 19
Висновок ... 24
Література ... 25

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Рух як спосіб буття матерії"

Реферат "Рух як спосіб буття матерії" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Рух як спосіб буття матерії", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Причини і наслідки розпаду Київської Русі.    Масова культура.    Творчість Є. Маланюка.    Соціальна відповідальність вченого.    Протестантизм.    Становище Української Православної церкви в період козацтва.    Соціальне управління.    Філософія 17 ст. Проблеми природи людини та суспільства.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Сексуальна поведінка

Теоретичні засади дослідження особистісних настанов до сфери сексуальної поведінки. Особливості психології жіночої та чоловічої статі та особливості сексуальних стосунків між ними. Розвиток статево-ролевої ідентичності. Відмінності між чоловіками і жінками. Стать і соціалізація. Загальне поняття про психологію сексуальності. Перетворення при статевому дозріванні. Загальне поняття про сексуальну поведінку. Сексуальність у шлюбі. Розвиток сексуальних установок. Емпіричне дослідження та аналіз отриманих результатів. Діагностика оцінки особистісних настанов до сфери сексуальної поведінки. Аналіз результатів дослідження особистісних настанов до сфери сексуальної поведінки. Порівняння результатів дослідження.