Головна

Рятувальні роботи, їх зміст та сутність

(реферат з безпеки життєдіяльності)

Вступ ... 3
1. Цілі і зміст рятувальних і невідкладних робіт ... 4
2. Основи організації проведення рятувальних робіт, їх види ... 5
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Рятувальні роботи, їх зміст та сутність"

Реферат "Рятувальні роботи, їх зміст та сутність" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Рятувальні роботи, їх зміст та сутність", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Характеристика північної Африки.    Людина як складова і невід'ємна частина природи.    Латинська Америка.    Формування цін сільського туризму в Україні.    Історія виникнення козацтва.    Режим "парламентської демократії" в Польщі.    Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки.    Умовивід.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Новели Мопассана

Гі де Мопассан - один із найвидатніших письменників-реалістів Франції. Творчість Гі де Мопассана в наукових розробках. Сторінками життя і творчості письменника. Новели Гі де Мопассана - особлива сторінка творчості письменника. Загальна характеристика новел Гі де Мопассана. Художні засоби зображення дійсності в новелах Гі де Мопассана. Образний світ новел Гі де Мопассана. "Пампушка" - найоригінальніша новела Гі де Мопассана. "Війна - огидна штука!". Світ чиновників і "добропорядних" буржуа. То були простолюдини. Кохання - це святиня. Нещасні кинуті діти.