Головна

Самовизначення особистості: прояв емпатії

(реферат з психології )

Вступ ... 3
1. Поняття емпатії ... 4
2. Гендерні особливості емпативності ... 5
3. Емпатія як джерело справжнього альтруїзму. Гени і емпатія ... 7
4. Типи темпераменту і емпатія ... 10
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Самовизначення особистості: прояв емпатії"

Реферат "Самовизначення особистості: прояв емпатії" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Самовизначення особистості: прояв емпатії", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Психологічний портрет серійного вбивці.    Внутрішній водний транспорт світу.    Екологічне право України.    Правова охорона вод в Україні.    Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів.    Етикет ділових прийомів.    Найдавніші держави Месопотамії.    Києво-Могилянська академія.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Колективізація в Україні

Початок та цілі колективізації. Зміна економічного курсу СРСР 1927 р. Ліквідація "куркульського прошарку". Хід колективізації в Україні. Темпи колективізації в Україні. Форми колективного господарства. Завершення суцільної колективізації. Труднощі становлення колгоспного ладу та наслідки колективізації.