Головна

Самоконтроль при тренуванні футболістів

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Самоконтроль при педагогічному контролі в процесі тренування футболістів ... 4
2. Значення самоконтролю при контролі за режимом дня і тренування ... 9
3. Загальний самоконтроль футболістів ... 12
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Самоконтроль при тренуванні футболістів"

Реферат "Самоконтроль при тренуванні футболістів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Самоконтроль при тренуванні футболістів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Мовні і немовні рівні ділового спілкування.    Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст..    Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж.    Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту.    Коригуюча оздоровча аеробіка при порушення постави.    Екологічні проблеми України.    Пакистан.    Історія становлення рекреаційного природокористування.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування бібліотечного фонду різними видами документів

Теоретичні засади дослідження формування бібліотечного фонду різними видами документів. Формування бібліотечного фонду як технологічний процес. Структура циклу. Автоматизована технологія формування бібліотечного фонду. Вимоги до технології формування бібліотечного фонду. Моделювання бібліотечного фонду. Комплектування та планування бібліотечного фонду. Сутність і принципи комплектування фондів бібліотек. Принципи, комплектування бібліотечних фондів. Планування бібліотечного фонду. Вивчення фонду бібліотеки як засіб поліпшення його складу. Значення вивчення фонду. Методи вивчення фонду.