Головна

Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Основні приміщення ... 4
2. Природне та штучне освітлення. організація і вимоги до зорової роботи учнів ... 8
3. Повітряно-тепловий режим ... 10
4. Вентиляція та опалення ... 12
5. Водопостачання та каналізація ... 13
6. Обладнання основних приміщень ... 14
7. Організація харчування ... 17
7. Організація медичного обслуговування ... 18
8. Санітарно-гігієнічна освіта учнів, формування здорового способу життя, самообслуговування ... 19
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей"

Реферат "Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Основні віхи і представники експериментальної психофізіології 19 ст..    Етапи розвитку суспільної допомоги особам з відхиленням розвитку.    Методи і прийоми навчання гімнастичних вправ.    Техніка безпеки при підготовці до проведення занять з фізичної культури. Техніка безпеки підчас занять гімнастикою.    Курорти Криму.    Забруднення середовища.    Прикордонні регіони країн Європи.    Категорії рідкісності видів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Електронні документи та архіви України

Теоретичні засади дослідження електронних документів та архівів України. Поняття електронного документа. Поняття електронного архіву. Аналіз діяльності Центрального державного електронного архіву України. Характеристика Центрального державного електронного архіву України. Порядок користування електронними документами та електронними інформаційними ресурсами в ЦДЕА України. Діяльність архіву Центрального державного електронного архіву України.