Головна

Свідомість і творчість

(реферат з філософії)

Вступ ... 3
1. Передумови і основи творчої людини. Поняття творчості та її соціальний характер ... 4
2. Етапи і структури творчого процесу. Види творчості та їх специфіка ... 5
3. Свідоме і несвідоме у творчому процесі. Інтуїція ... 12
4. Творчість як вища форма активності людини. Детермінація творчості. Актуальні питання розвитку творчих здібностей та мислення людини ... 15
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Свідомість і творчість"

Реферат "Свідомість і творчість" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Свідомість і творчість", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Протекторат Кромвеля.    Методологічні засади культурології.    Апорії Зенона.    Управління науково-дослідницькою діяльністю.    Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства.    Сучасна релігійна ситуація в Україні.    Соціальний захист інвалідів.    Філософія екзистенціалізму.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Статеві відмінності в образі сім'ї в підлітковому віці

Теоретичні аспекти дослідження статевих відмінностей в образі сім'ї у підлітковому віці. Аналіз літературних джерел, які стосуються даної психологічної проблеми. Відмінності у статево-рольовій сфері між хлопчиками і дівчатками підліткового віку. Відмінності в прийманні сім'ї і сімейних відносин у хлопців і дівчат підліткового віку. Емпіричне дослідження.