Головна

Світова культура 20 століття

(реферат з культури)

Вступ ... 3
. Наука та її досягнення ... 4
2. Художня культура ... 7
2.1. Модернізм і постмодернізм ... 8
2.2. Образотворче мистецтво ... 8
2.3. Архітектура ... 10
2.4. Література ... 11
2.5. Театр і музика ... 14
3. Доба кінематографа ... 15
4. Масова культура ... 17
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Світова культура 20 століття"

Реферат "Світова культура 20 століття" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Світова культура 20 століття", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Порядок захисту кандидатської дисертації.    Політична система сучасного суспільства.    Порівняльна характеристика Біблії та Корану.    Поняття "туризм" і його види.    Діалектика Гегеля.    Асептика і антисептика.    Завдання вдосконалення вищої освіти України в контексті вимог болонського процесу.    Самотність. Самотність юності. Типи самотності.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Аналіз дослідження впливу засобів масової комунікації

Об'єкти впливу засобів масової інформації. Людина як об'єкт впливу засобів масової інформації. Маніпулятивні можливості мас-медіа. Громадська думка як об'єкт впливу засобів масової інформації. Оцінка впливу засобів масової інформації на громадську думку. Оцінка впливу засобів масової інформації на прикладі оцінки ефективності ПР-програми. Дослідження впливу засобів масової інформації методом фокус-груп. Методи дослідження впливу засобів масової інформації. Контент-аналіз (формалізований аналіз) документальної інформації. Спостереження і проблеми його використання в дослідженнях. Моніторинг громадської думки.