Головна

Світові екологічні кризи

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Екологічні кризи в історії людства ... 4
2. Парниковий ефект і "озонові дірки" ... 7
3. Причини екологічної кризи ... 10
4. Енерго-екологічна криза ... 11
5. Зростання народонаселення на планеті ... 12
6. Міжнародна екологічна політика ... 13
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Світові екологічні кризи"

Реферат "Світові екологічні кризи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Світові екологічні кризи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Хімічне забруднення атмосфери і його вплив на людину, рослинний і тваринний світ.    Правове регулювання готельної справи в Україні.    Техніка і технологічне ведення переговорів.    Писемність та література стародавнього Китаю.    Кіно епохи "відлиги". Нова драматургія та нова естетика кіно 60-70-х років..    Психологічні проблеми у поемі "Галілей" Плужника.    Система підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів.    Розробка німецьким політологом М. Вебером проблем влади і "раціональної бюрократії".   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування навчального плану у внз

Сутність та структура навчального плану. Розподіл дисциплін за порядком та логічним порядком. Цикли дисциплін (гуманітарні, природничі, загальноекономічна підготовка, професійна підготовка). Графік навчального плану та його характеристика. Розподіл кредитів по дисциплінам. Взаємозв'язок дисциплін. Відображення навчального плану у навчальному процесі (проблеми та недоліки).