Головна

Сегментарно-рефлекторний масаж

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Анатомо-фізіологічні основи масажу ... 4
2. Клініко-фізіологічне обґрунтування методики сегментарно-рефлекторного масажу ... 9
3. Техніка і методика сегментарного масажу за В.І. Дубровським ... 11
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Сегментарно-рефлекторний масаж"

Реферат "Сегментарно-рефлекторний масаж" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Сегментарно-рефлекторний масаж", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Міжнародний рух "Спорт для всіх" та досвід організації оздоровчої діяльності в зарубіжних країнах.    Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту.    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації.    Біологічні засоби ураження людей.    Європейське транскордонне співробітництво.    Енергозбереження. Альтернативні технології.    Утилізація та рекуперація відходів.    Туризм у зоні Шацьких озер.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Історія розвитку фізичного виховання у ВДУ ім. лесі українки

Історія розвитку фізичного виховання у ВДУ ім. Лесі Українки. Стан фізичного виховання у ВДУ ім. Лесі Українки. Підготовка вчителя фізичної культури в системі заочної форми навчання у ВДУ ім. Лесі Українки.