Головна

Слов'янська писемність. Кирило і Мефодій

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Загадкові пам'ятки ... 4
2. Походження глаголиці ... 5
3. Писемність княжої Русі ... 7
4. Походження кирилиці ... 8
5. Зіставлення двох систем писемності ... 9
6. Слов'янські апостоли св. Кирило та Мефодій на перехресті історії та сьогодення ... 10
7. Зарубіжні дослідники проблеми ... 14
Висновки ... 17
ітература ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Слов'янська писемність. Кирило і Мефодій"

Реферат "Слов'янська писемність. Кирило і Мефодій" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Слов'янська писемність. Кирило і Мефодій", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Роман-антиутопія ХХ ст..    Типи економічних словників, їх характеристика.    Політична система сучасного суспільства.    Порівняльна характеристика Біблії та Корану.    Поняття суспільства в соціології. Типи суспільств.    Етапи розвитку, прогрес і регрес.    Вегетативна нервова система.    Київський університет 1834 року як один із перших класичних університетів України.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Комунікації в управлінні

Інформація в управлінській діяльності. Роль і значення інформації в управлінській діяльності. Класифікація інформації. Інформаційна база менеджменту. Носії, операції та процедури оброблення інформації у процесі менеджменту. Документація та діловодство. Комунікативні процеси в менеджменті. Сутність комунікації. Комунікативний процес, його елементи та етапи. Види комунікацій і трансакцій. Сучасні тенденції в розвитку управлінських комунікацій. Методи вдосконалення комунікацій. Організація інформаційного процесу управління на основі нових інформаційних технологій.