Головна

Соціальна відповідальність вченого

(реферат з наукознавства)

Вступ ... 3
1. Функції науки в суспільстві і відповідальність вчених ... 5
1.1. Поняття, зміст і функції науки ... 5
1.2. Наука - соціальний інститут ... 7
1.3. Структура наукового співтовариства ... 9
2. Суть та види соціальної відповідальності вченого ... 12
2.1. Особливості наукової діяльності ... 12
2.2. Взаємозв'язок суспільства і науки та відповідальність вченого ... 15
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціальна відповідальність вченого"

Реферат "Соціальна відповідальність вченого" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціальна відповідальність вченого", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Містика і містичні течії в релігійних культах.    Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань.    Спеціальна група клієнтів як категорія соціальної роботи.    Класифікація видів конфліктів та їх характеристика.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Культура самовизначення особистості в професійній діяльності.    Консультативна робота у школі-інтернаті для глухих дітей.    Організаційно-правові засади сприяння здоровому способу життя населення.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Технологічні стандарти готельних послуг прибирання

Теоретичні засади дослідження технологічних стандартів готельних послуг прибирання. Сутність та особливості готельних послуг. Технологічний цикл обслуговування клієнтів. Організація прибиральних робіт. Аналіз особливостей надання послуг прибирання. Загальна характеристика підприємства "Президент-готель "Київський". Структура технологічного процесу експлуатації приміщень житлового поверху готельного підприємства: технологічні цикли, технологічні операції. Резерви вдосконалення роботи готельного господарства.