Головна

Соціальна теорія особистості

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Соціологічні концепції особистості ... 4
2. Проблема особистості в соціології ... 9
2.1. Стан наукової розробки ... 9
2.2. Поняття особистості в соціології ... 10
3. Соціологічна структура і типи особистості ... 14
4.1. Потреби та інтереси особистості ... 14
4.2. Цінності особистості ... 16
4.3. Мотиви особистості ... 19
4.4. Соціальні типи особистості ... 21
Висновки ... 24
Література ... 25

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціальна теорія особистості"

Реферат "Соціальна теорія особистості" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціальна теорія особистості", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Характеристики ефективності команди. Фактори, які впливають на ефективність команди.    Статеві клітини і запліднення.    Методологічні аспекти психологія.    Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст..    Міжнародний рух "Спорт для всіх" та досвід організації оздоровчої діяльності в зарубіжних країнах.    Тхеквондо.    Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром.    Методи безпеки в умовах надзвичайних ситуацій та їх наслідки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування теорії документа

Теоретичні засади дослідження формування теорії документа. Походження терміну "документ". Емпіричні уявлення про документ. Різні значення поняття "документ". Аналіз особливостей формування теорії документа в Україні. Витоки теорії дослідження документа в Україні. Формування напрямів досліджень традиційного документознавства в УРСР. Розвиток документознавства в Україні на сучасному етапі. Перехід від документознавства до документології.