Головна

Соціальне управління

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Сутність процесу соціального управління ... 4
2. Об'єкти, функції і структура соціального управління ... 10
3. Керівництво, методи та стилі ... 11
3.1. Теорії особистих рис ... 11
3.2. Теорії "X" та "Y" МакГрегора ... 12
3.3. Типологія керівництва ... 14
3.4. Лайкертові системи керівництва ... 16
3.5. "Решітка менеджменту" Блейка та Мутон ... 17
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціальне управління"

Реферат "Соціальне управління" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціальне управління", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту.    Сучасне лікування глаукоми.    Місце психоаналізу в психологія.    Етапи розвитку суспільної допомоги особам з відхиленням розвитку.    Народні ігри та забави на свято Покрови.    Фахові спеціальності у галузі фізична культура і спорту.    Лікувальна фізична культура.    Надзвичайні ситуації мирного часу.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Архівне забезпечення конфіденційних документів

Теоретичні засади дослідження особливостей архівного забезпечення конфіденційних документів. Сутність конфіденційної інформації. Особливості організації конфіденційного діловодства. Визначення складу конфіденційних документів. Характеристика архівного забезпечення конфіденційних документів. Охорона документів, що містять конфіденційну інформацію. Архівне зберігання та забезпечення схоронності документів. Перевірка їх наявності. Особливості забезпечення фізичної схоронності конфіденційних документів.