Головна

Соціально-педагогічні проблеми розвитку особистості на сучасному етапі

(реферат з соціальної педагогіки)

Вступ ... 3
1. Соціалізація особистості ... 4
2. Поняття норми і відхилення від норми в соціальній педагогіці ... 6
3. Типи відхилень ... 9
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціально-педагогічні проблеми розвитку особистості на сучасному етапі"

Реферат "Соціально-педагогічні проблеми розвитку особистості на сучасному етапі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціально-педагогічні проблеми розвитку особистості на сучасному етапі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Актуальні проблеми міжнародних відносин країн Балтії.    Динаміка популяцій рослин.    Онкологічні захворювання та їх зв'язок з екологічними особливостями регіону.    Характеристика Криму.    Взаємовплив видів сучасного мистецтва.    Зміст та етапи десталінізації українського суспільства.    Українські політичні сили напередодні Першої Світової війни.    Ідейно-художній аналіз поеми "Чумаки" М.Т. Рильського.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Мотив чуда у структурі житійного сюжету (на матеріалі києво-печерського патерика)

Печерський Патерик - видатна пам'ятка староукраїнського письменства. Агіографічне письменство і Києво-Печерський Патерик. Сучасні дослідження і перевидання Патерика Печерського. Мотив чуда у структурі Києво-Печерського Патерика. Проблема святості і потреба чуда у середньовічному світогляді і картині світу (на матеріалі Києво-Печерського Патерика). Мотив чуда у змісті Києво-Печерського Патерика.