Головна

Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Основні течії сучасного протестантизму ... 4
1.1. Баптизм і євангелізм ... 4
1.2. П'ятидесятництво ... 7
1.3. Адвентизм ... 11
1.4. Єговізм ("Свідки Єгови") ... 14
2. Сектантство на ґрунті православ'я ... 19
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі"

Реферат "Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Суспільство і соціальні системи.    Класифікація видів конфліктів та їх характеристика.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Взаємодія з найближчим референтним людським оточенням.    Психологічні особливості стилів керівництва.    Інструментальні методи контролю за спортсменом.    Техніка бігу на середні, довгі та наддовгі дистанції. Високий старт.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Карта як вид видання

Теоретичні аспекти дослідження карти як виду видання. Карти та їх властивості. Класифікація карт. Географічні атласи та їх класифікація. Суть та структура регіональних екологічних атласів. Характеристика карти як документу і видання. Загальна характеристика картографічних видань. Картографічні знаки. Атлас як картографічне видання. Електронні карти й атласи. Віртуальні атласи. Програма підготовки і видання Національного атласу України.