Головна

Соціальні відносини в сфері освіти

(реферат з соціології)

1. Освіта як соціальний інститут. Функції освіти в суспільстві ... 3
2. Роль освіти в житті суспільства ... 7
2.1. Освіта і соціалізація. Становлення школи ... 7
2.2. Функції школи. Роль учителя в навчанні ... 9
2.3. Єдність навчання і виховання ... 10
2.4. Мета освіти ... 14
2.5. Пізнавальні сфери виховання ... 14
3. Взаємозалежність освіти і суспільства ... 16
3.1. Суспільний лад і освіта ... 16
3.2. Стратегія освіти ... 20
4. Сфера освіти та її соціологічне вивчення ... 21
Література ... 26

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціальні відносини в сфері освіти"

Реферат "Соціальні відносини в сфері освіти" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціальні відносини в сфері освіти", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Асептика і антисептика.    Фізіологія збудливих тканин.    Основні моделі поведінки в конфлікті.    Обдаровані діти.    Оперативне планування у волейболі.    Фітнес і здоров'я. Фізична підготовленість як основа здорового способу життя.    Лікувальний масаж при гіпотонії.    Повна характеристика сейсмоактивних зон.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Історичні аспекти розвитку дипломатичного протоколу

Теоретичні засади дослідження історичних аспектів розвитку дипломатичного протоколу. Загальна характеристика і роль дипломатичного протоколу в міжнародних відносинах. Наукове підґрунтя дипломатичного протоколу. Аналіз особливостей історичного розвитку дипломатичного протоколу. Дипломатичний протокол Стародавнього світу. Дипломатичний протокол періоду Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Дипломатичний протокол Козацької держави та Гетьманщини. Дипломатичний протокол початку ХХ ст. і до сучасності.