Головна

Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Соціальний статус особи ... 4
2. Теорії ролей ... 5
3. Соціальна роль ... 6
4. Рольові конфлікти ... 7
5. Проблема інтеграції особи ... 8
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства "

Реферат "Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства " виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Видільна функція печінки і склад жовчі.    Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання.    Психологія міжособистісних стосунків.    Соціальна допомога дітям в епоху античності.    Основи методики розвитку витривалості.    Характеристика сутності розтягування.    Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки.    Роль цивільної оборони у надзвичайних ситуаціях.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Нормативно-правова база функціонування документно-архівних систем

Теоретичні засади дослідження нормативно-правової бази функціонування документно-архівних систем. Поняття "архівна система", її основні види. Система архівних установ України. Аналіз нормативно-правової бази функціонування документно-архівних систем. Правове регулювання діяльності архівів в сучасній Україні. Право власності на документи Національного архівного фонду. Правові засади зарубіжної архівістики. Проблеми доступу до архівної інформації.