Головна

Соціологія влади

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Політика і влада ... 4
2. Держава - основний політичний інститут ... 5
3. Соціальні інститути - складові частини політичної системи ... 7
4. Державне управління як основна функція влади ... 9
4.1. Поняття методів державного управління, їх види та основні характеристики ... 9
4.2. Адміністративний примус ... 11
4.3. Форми державного управління, їх види ... 13
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціологія влади"

Реферат "Соціологія влади" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціологія влади", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Вітаміни.    Здібності та їх вплив на успішність трудової діяльності.    Психологічні основи діяльності людини.    соціальна педагогіка як наука і як сфера практичної діяльності педагога.    Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику.    Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки.    Методичні принципи формування рухових навичок у інвалідів.    Соціальні небезпеки алкоголізму і тютюнопаління.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Організація секретного діловодства

Теоретичні засади дослідження організації секретного діловодства. Режими доступу до інформації. Основні поняття і загальні положення про державну таємницю. Порядок віднесення інформації до державної таємниці. Аналіз особливостей здійснення секретного діловодства. Охорона документів, що містять державну таємницю, та оформлення допуску до роботи з ними. Порядок відбору та передавання секретних документів на архівне зберігання.