Головна

Соціологія економічного життя: об'єкт, предмет, завдання

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Економічна сфера: місце в системі суспільних зв'язків ... 4
2. Предмет і об'єкт економічної соціології ... 5
3. Основні поняття і категорії економічної соціології ... 7
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціологія економічного життя: об'єкт, предмет, завдання"

Реферат "Соціологія економічного життя: об'єкт, предмет, завдання" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціологія економічного життя: об'єкт, предмет, завдання", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Місце анатомії та фізіології в системі біологічних наук.    Право на освіту за кордоном.    Функціональна діагностика індивідуальних особливостей розвитку деяких психофізіологічних функцій.    Вплив на організм активного способу життя.    Роль І. Боберського в розвитку західноукраїнського спортивно-гімнастичного руху.    Вправи на розтягування для особливих груп населення.    Точковий масаж.    Геополітичні тенденції.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Журнал як періодичне видання

Журнал як вид періодичного видання. Періодичне видання - оперативний вид документа. Газета і журнал як вид періодичного видання, їх характеристика. Історія розвитку журналу. Матеріальна конструкція журналу. Основні розмірні характеристики журналу. Шрифти та їх застосування. Заголовний комплекс. Фотоілюстрація в журналі. Композиція періодичних видань. Класифікація журналів. Дитячі журнали. Журнали для дорослих.