Головна

Соціологія як наука про суспільство

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Поняття соціології. Структура соціальних знань ... 4
2. Система знань соціології як науки ... 9
3. Структура соціології ... 10
4. Предмет і об'єкт соціології ... 13
5. Місце соціології в системі суспільствознавства, її зв'язок з іншими науками ... 17
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціологія як наука про суспільство"

Реферат "Соціологія як наука про суспільство" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціологія як наука про суспільство", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Етіологія церебрального паралічу.    Методи етнопедагогіка.    Самотність. Самотність юності. Типи самотності.    Армрестлінг.    Ранкова гігієнічна гімнастика, її оздоровчий вплив на організм людини.    Вибір фізичних навантажень та їх енергетика.    Покази та протипокази до застосування технічних засобів при захворюваннях різних систем організму.    Шляхи і способи підвищення стійкості роботи об'єктів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Періодичні видання як засіб масової комунікації

Теоретичні засади дослідження періодичних видань як засобів масової комунікації. Поняття масової комунікації. Періодичне видання - оперативний вид документа. Характеристика періодичних видань. Газета: класифікація та оформлення. Журнал: класифікація та видання. Продовжуючий збірник. Бюлетень. Календар: види, значення. Експрес-інформація.