Головна

Соціометричний метод дослідження малої групи

(реферат з психології )

Вступ ... 3
1. Проблеми малої групи в соціальній психологія ... 4
2. Застосування апарату системного аналізу до проблеми оцінки соціально-психологічних характеристик малих груп ... 7
3. Соціометричні методи дослідження малих груп ... 12
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціометричний метод дослідження малої групи"

Реферат "Соціометричний метод дослідження малої групи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціометричний метод дослідження малої групи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Безпека руху.    Геополітичні інтереси і пріоритети Японії.    Екологічні проблеми охорони ґрунтового покриву.    Принципи раціонального природокористування.    Любительські промисли.    Етнічне, національне, загальнолюдське в мистецтві.    Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст..    Культура давньої Греції.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Литовська метрика

Історія вивчення Литовської метрики. Литовська метрика як центральний архів (архів канцелярії) Великого князівства Литовського. Діяльність по вивченню і виданню Метрики Великого Князівства Литовського в Білорусі. Канцлери Великого Князівства Литовського і Литовська Метрика в XVI в: питання збереження документів державної канцелярії. Характеристика деяких сучасних видань Литовської метрики. LIETUVOS METRIKA. Knyga Nr. 9 (1511-1518). LIETUVOS METRIKA (1540-1541).