Головна

Соціоінженерна діяльність і прогнозування

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Соціоінженерна діяльність - поняття, предмет, принципи ... 4
1.1. Сутність і предметна область соціальної інженерії ... 4
1.2. Соціальна інженерія на службі громадянського суспільства ... 7
2. Прогнозування як сфера діяльності соціальної інженерії. Предмет і метод прогностики ... 10
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Соціоінженерна діяльність і прогнозування"

Реферат "Соціоінженерна діяльність і прогнозування" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Соціоінженерна діяльність і прогнозування", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Вікові особливості вищої нервової діяльності людини.    Завдання вдосконалення вищої освіти України в контексті вимог болонського процесу.    Психологія розумово відсталого школяра.    Соціальне страхування як вид соціальної допомоги.    Основні положення закону України "Про фізичну культуру і спорт".    Школи та стилі карате.    Методика застосування фізичної реабілітації при інсульті.    Рятувальні роботи, їх зміст та сутність.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Організація роботи з електронними документами

Теоретичні засади дослідження організації роботи з електронними документами. Системи електронного документообігу в Україні: особливості запровадження. Законодавче забезпечення системи електронного документообігу в Україні. Аналіз особливостей системи електронного документообігу. Електронний документ та його життєвий цикл. Складові частини системи електронного документообігу. Зберігання електронних документів. Використання Internet-технологій.