Головна

Специфіка православ'я як різновиду християнства

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Поняття, особливості та основні таїнства православ'я ... 4
2. Вселенське православ'я ... 6
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Специфіка православ'я як різновиду християнства"

Реферат "Специфіка православ'я як різновиду християнства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Специфіка православ'я як різновиду християнства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Сфери застосування соціальних індикаторів.    Команда і командостворення. Діяльність команди. Командні ролі.    Предмет, завдання, методи вивчення валеології.    Види та функції уяви. Індивідуальні властивості.    Психологічні типи керівників.    Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж.    Тренажери і технічні засоби тренування в баскетболі.    Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Лінгвістичні словники

Місце словників серед складових бібліотечного фонду. Суть поняття "документ". Видання як вид документа. Довідкове видання. Словник. Лінгвістичні словники як складова бібліотечного фонду. Поняття словника, його види та призначення. Основні види лінгвістичних словників. Давня та сучасна українська лексикографія. Місце і значення словників у житті сучасників.