Головна

Спортивний пішохідний туризм

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Поняття та особливості спортивно-оздоровчого туризму ... 4
2. Особливості пішохідного туризму та його різновиди ... 7
3. Навчання інструкторів пішого туризму ... 13
Висновки ... 14
Використані джерела ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Спортивний пішохідний туризм"

Реферат "Спортивний пішохідний туризм" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Спортивний пішохідний туризм", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Техніка і технологічне ведення переговорів.    Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст..    Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва.    Історичні передумови романтизму.    Германські мови.    Політична система суспільства.    П'ятидесятники. Основи їх учення.    Розвиток соціальної роботи як науки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вплив реклами на формування гендерних стереотипів

Теоретичні аспекти дослідження впливу реклами на формування гендерних стереотипів. Стереотипи і стереотипізація: основні методологічні підходи. Гендерні стереотипи у світлі теорії стереотипізації. Формування гендерних стереотипів в засобах масової комунікації. Гендерні стереотипи при підборі акторів в рекламі. Емпіричне дослідження. Аналіз інструментарію дослідження. Аналіз результатів першого етапу дослідження. Аналіз результатів другого етапу дослідження.