Головна

Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни)

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Історія виникнення стрибків з трампліну ... 4
2. Стандарти трампліну для стрибків на лижах ... 5
3. Класифікація трамплінів відповідно до їх розміру ... 7
4. Вимоги до конструкції трампліну, яка забезпечує як змагання, так і безпеку ... 8
5. Затвердження трамплінів ... 9
6. Інформація для глядачів і умови для представників преси ... 11
7. Підготовка снігу ... 11
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни)"

Реферат "Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття шкільної психологія дезадаптації.    Обдаровані діти.    Національний олімпійський комітет.    Тхеквондо.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.    Інженерний захист.    Розвиток економіки США на рубежі століть.    Людина як складова і невід'ємна частина природи.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Наукове та нормативно-методичне забезпечення організації роботи з електронними документами: міжнародний досвід

Теоретичні засади дослідження наукового та нормативно-методичного забезпечення організації роботи з електронними документами. Запровадження системи електронного документообігу в Україні. Нормативно-правове забезпечення системи електронного документообігу в Україні. Система електронного документообігу. Документообіг як основа діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування. Контроль процесу виконання документів. Класифікація ділових документів. Електронний документ та його життєвий цикл. Зберігання електронних документів. Зарубіжний досвід впровадження системи електронного документообігу. Архітектурні моделі електронного уряду: міжнародний досвід. Досвід зарубіжних країн у впровадженні електронних державних послуг.