Головна

Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ

(реферат з міжнародних відносин)

Вступ ... 3
1. Поняття міжнародного приватного права та міжнародного публічного права ... 4
2. Суб'єкти міжнародного публічного права ... 6
3. Суб'єкти міжнародного приватного права ... 13
4. Правовий статус консульських установ ... 17
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ"

Реферат "Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Українська ідея І. Франка.    Заключна частина промови. Систематизація матеріалів і письмова підготовка промови.    Соціальний захист інвалідів.    Свідомість і творчість.    Іридодіагностика.    Поняття процесу навчання, його складові частини.    Особистість спортсмена. Основні характеристики.    Загальна характеристика третього періоду ігор олімпіад - 1952-1988 рр..   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Організація роботи буфета в готелі

Характеристика буфета. Класифікація його від асортименту продукції, від оснащення обладнанням, від рівні обслуговування. Підготовка буфетника до роботи. Порядок доставки до буфета товарів кулінарної та кондитерської продукції та правила зберігання її у буфеті. Послідовність і техніка подавання відвідувачам холодних і гарячих закусок.