Головна

Становище Української Православної церкви в період козацтва

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Становище в Київській митрополії напередодні Могилянської доби. Церква потребує реформ ... 4
2. Легалізація православної церкви. Нормалізація стосунків з державою. Нова релігійна політика в Речі Посполитій та її досвід ... 6
3. Політика Владислава IV, її підґрунтя ... 8
4. Спроба запровадження універсальної унії - примирення "Русі з Руссю" ... 9
5. Реформи церковного управління Київської митрополії в Могилянську добу ... 10
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Становище Української Православної церкви в період козацтва"

Реферат "Становище Української Православної церкви в період козацтва" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Становище Української Православної церкви в період козацтва", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Діалектика Гегеля.    Характеристики ефективності команди. Фактори, які впливають на ефективність команди.    Сучасне лікування глаукоми.    Мовні і немовні рівні ділового спілкування.    Масонськi ложi та соцiальна практика.    Оперативне планування у волейболі.    Характеристика основних спортивних споруд, їх обладнання та оснащення (легкоатлетична бігова доріжка).    Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Документи на паперових та електронних носіях

Теоретичні засади дослідження документів на паперових та електронних носіях. Суть поняття "документ". Матеріальна (фізична) складова документа. Загальна характеристика деяких видів документів на паперових носіях. Видання як вид документа. Книга як різновид документа. Загальна характеристика документів на електронних носіях. Магнітний документ. Магнітна стрічка. Магнітна карта. Магнітний диск. Оптичний документ.