Головна

Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Протосоціологія ... 4
2. Академічна соціологія ... 5
3. Період інституалізації соціальних досягнень у суспільстві і становлення соціології в Україні в радянський час ... 8
4. Соціологія праці в незалежній Україні ... 10
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці"

Реферат "Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    М'язи живота і грудей.    Професійні особливості мовної діяльності вчителя.    Шизофренія.    Вплив фізичних вправ на вагу і склад тіла.    Рухомі ігри і забави на свято Андрія.    Гігієнічний масаж. Техніка та особливості виконання в саунах і банях.    Ультразвукова терапія.    Демократична республіка Конго.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Журнали Волині

Особливості журналу як періодичного видання. Поняття журналу і його місце серед періодичних видань. Історія розвитку журналу. Класифікація журналів. Короткий огляд волинських журналів. Журнал "Волинь". Журнал "Світязь". Журнал "Терен". Журнал "Волинь моя". Журнал "Педагогічний пошук". Журнал "Про бізнес". Журнал "Науковий вісник ВДУ". Журнал "Філологічні студії".