Головна

Староєгипетська цивілізація в період Раннього та Середнього царства

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Розвиток єгипетської цивілізації в період Стародавнього царства ... 6
2. Єгипет періоду середнього царства ... 13
3. Культура Стародавнього Єгипту часів Раннього та Середнього царств ... 16
3.1. Релігія ... 16
3.2. Релігійно-філософська поезія ... 20
Висновки ... 24
Література ... 26

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Староєгипетська цивілізація в період Раннього та Середнього царства"

Реферат "Староєгипетська цивілізація в період Раннього та Середнього царства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Староєгипетська цивілізація в період Раннього та Середнього царства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Творчість Є. Маланюка.    Реферати та реферування.    Політичний режим України.    Релігії Стародавньої Греції та Риму.    Предмет та об'єкт соціології.    Моральна свідомість як регулятив людської діяльності.    Вітаміни.    Невербальна комунікація вчителя.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Національна і культурна ідентичність

Сутність національної та культурної ідентичності. Поняття та елементи "національної" ідентичності. Функції і проблеми національної ідентичності. Культурна ідентичність в посттоталітарному контексті: підходи до розуміння. Націоналізм та культурна ідентичність. Націоналізм: ідеологія, мова, почування. Типи націоналізму. Національна ідентичність на сучасному етапі. Значення національної і культурної ідентичності у сучасному світі. Наднаціоналізм: федеральна й регіональна ідентичності. Нові транснаціональні сили. Космополітизм і "глобальна" культура.