Головна

Стилі художньої культури (бароко, класицизм)

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Класицизм як мистецтво героїчної громадянськості ... 4
2. Стиль рококо як мистецтво "галантної доби" ... 7
3. Бароко як світогляд і як художній стиль ... 11
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Стилі художньої культури (бароко, класицизм)"

Реферат "Стилі художньої культури (бароко, класицизм)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Стилі художньої культури (бароко, класицизм)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Система підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів.    Політичний режим України.    П'ятидесятники. Основи їх учення.    Поняття, зміст та роль освіти в житті суспільства.    Етапи розвитку, прогрес і регрес.    Біохімія нуклеїнових кислот.    Історико-культурні фактори розвитку освіти в світі.    Спрямованість особистості.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Експертне опитування

Сутність експертного опитування або опитування експертів. Зміст, можливості і процедура методу експертних оцінок. Особливості експертного опитування. Особливості колективних форм експертного опитування. Методика опитування експертів. Функції експерта в соціологічному дослідженні (метод інтеграції концепцій експертів).