Головна

Стратегія ведення переговорів

(реферат з етики)

Вступ ... 3
1. Техніка ведення ділових переговорів ... 4
1.1. Навички розробки й реалізації алгоритму ділових переговорів ... 4
1.3. Аналіз підсумків ділових переговорів ... 7
1.3. Особливості проведення кокуса ... 8
2. Формування культури проведення переговорів і нарад ... 8
2.1. Використання культурно-поведінкових прийомів і методів у переговорному процесі ... 8
2.2. Способи встановлення контактів між учасниками переговорів і нарад ... 12
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Стратегія ведення переговорів "

Реферат "Стратегія ведення переговорів " виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Стратегія ведення переговорів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Московські статті 1665 р. І. Брюховецького.    Урядово-адміністративна документація гетьманщини ХVІІІ ст..    Гумористичні твори Ярослава Гашека.    Практика застосування дипломатичного протоколу в Україні.    Передумови політичної кризи в Україні напередодні президентських виборів 2004 року.    Махабхарата і рамаяна.    Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні.    Діалектика Гегеля.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Нові технології навчального процесу у початковій школі

Педагогічні технології. Використання сучасних технологій у педагогічній діяльності. Наукова технологія творчості. Рейтингова система оцінювання знань. Технологія педагогічного спостереження. Педагогічний зміст дитячого малюнка. "Довкілля" - предмет нового покоління. Основні напрями інноваційних процесів в початковій освіті європейських країн.