Головна

Стрес. Прояви стресу. Засоби подолання стресу

(реферат з конфліктології)

Вступ ... 3
1. Поняття стресу та прояви стресу ... 4
1.1. Класифікація стресорів та їхніх наслідків ... 4
1.2. Сутність, фактори та види стресів ... 5
1.3. Динаміка розвитку внутрішнього напруження під час стресу ... 8
2. Засоби запобігання стресам в організації ... 10
2.1. Рівні та методи управління стресами ... 10
2.2. Умови запобігання стресам ... 10
2.3. Психологічна готовність членів трудового колективу протистояти стресам ... 12
3. Засоби подолання стресу ... 14
3.1. Прийоми виходу зі стресових ситуацій ... 14
3.2. Прийоми нейтралізації стресів ... 16
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Стрес. Прояви стресу. Засоби подолання стресу"

Реферат "Стрес. Прояви стресу. Засоби подолання стресу" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Стрес. Прояви стресу. Засоби подолання стресу", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Проблеми та перспективи розвитку легкоатлетичного спорту в Україні.    Характеристика сутності розтягування.    Лікувальний масаж при гіпотонії.    Методи безпеки в умовах надзвичайних ситуацій та їх наслідки.    Транскордонні регіони країн Європи.    Людина як складова і невід'ємна частина природи.    Еколого-економічні проблеми в районах розміщення підприємств хімічної промисловості.    Роль та функції бібліографічної інформації у житті суспільства.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізкультура і спорт на Волині

Фізичне виховання на Волині в 1920-1930 роках. Розвиток фізичної культури і спорту на Волині в 50-х роках. Розвиток фізкультури і спорту на Волині в роки незалежності. Фізкультурно-масова робота. Фізкультурне-оздоровча діяльність у виробничій і соціально-побутовій сферах. Фізична культура і спорт у сільській місцевості. Фізичне виховання і фізкультурно-оздоровча діяльність у навчально-виховній сфері. Фізична підготовка військовослужбовців особового складу. Спорт вищих досягнень.