Головна

Структура, засоби, форми проведення занять у спеціальній медичній групі

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Значення, завдання і організація роботи по фізичному вихованню учнів спеціальних медичних груп ... 3
2. організація учбового процесу ... 6
3. Побудова і структура уроків ... 7
4. Принципи занять з учнями СМГ. Методи занять залежно від стану здоров'я ... 8
5. Методика викладання в СМГ ... 13
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Структура, засоби, форми проведення занять у спеціальній медичній групі"

Реферат "Структура, засоби, форми проведення занять у спеціальній медичній групі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Структура, засоби, форми проведення занять у спеціальній медичній групі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Психодинамічна теорія: психоаналітична теорія Фрейда.    Політика держави в області соціального захисту дітей з відхиленнями в розвитку.    Олімпійська хартія - основний правовий документ олімпійського спорту. Загальна структура міжнародної олімпійської системи.    Фахові спеціальності у галузі фізична культура і спорту.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.    Класифікація засобів індивідуального захисту. Характеристика засобів індивідуального захисту дихання та порядок забезпечення населення засобами індивідуального захисту.    Створення та діяльність СНД.    Макроекономічні індикатори екологічно збалансованого розвитку.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Проблеми збереження архівних фондів

Теоретичні засади дослідження проблеми збереження архівних фондів. З історії формування поняття про сукупний архівний фонд держави. Склад і структура Національного архівного фонду. Характеристика особливостей збереженості архівних фондів. Поняття про матеріальну основу архівних документів. Технології зберігання архівних документів. Забезпечення фізико-хімічної збереженості архівних документів. Вплив умов зберігання на фізичний стан документів.