Головна

Суддя в кримінальному процесі

(реферат з риторики)

Вступ ... 3
1. Загальна характеристика психологічних засобів мови судді ... 4
2. Психотехніка судової промови ... 9
3. Психологічні особливості промови судді, прокурора, адвоката в суді ... 14
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Суддя в кримінальному процесі"

Реферат "Суддя в кримінальному процесі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Суддя в кримінальному процесі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Історичні типи світогляду, визначення і характеристика.    Юридичні конфлікти у сфері оподаткування та їх вирішення.    Фізіологія збудливих тканин.    Особистість у суспільстві, групі, колективі.    Поняття виховання. Соціально-педагогічні аспекти.    Організація плавання та облік навчально-виховної роботи з плавання.    Характеристика сутності розтягування.    Методика застосування фізичної реабілітації при інсульті.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційна культура в системі інформаційної діяльності

Теоретичні засади дослідження інформаційної культури в системі інформаційної діяльності. Сутність категорії "інформаційна культура": методологічний аспект. Інформаційна культура як об'єкт теорії національної безпеки, державного управління, державної інформаційної політики та правознавства. Інформаційна культура та інформаційна діяльність. Культурологічні та інформаційні засади застосування Інтернету. Загальна характеристика Інтернету. Культурологічні аспекти Інтернету.