Головна

Суспільно-політичні рухи в західноукраїнських землях в кінці 19 - на початку 20 століття

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Національне відродження. "Руська Трійця" ... 4
2. Відгомін "Весни народів" ... 7
3. Заснування національних інституцій ... 10
4. Політизація національного руху ... 13
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Суспільно-політичні рухи в західноукраїнських землях в кінці 19 - на початку 20 століття"

Реферат "Суспільно-політичні рухи в західноукраїнських землях в кінці 19 - на початку 20 століття" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Суспільно-політичні рухи в західноукраїнських землях в кінці 19 - на початку 20 століття", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Закон виключеного третього та несуперечності.    Соціальна відповідальність вченого.    Політичні відносини та їх види.    Релігія як особливий об'єкт пізнання.    Розвиток соціальної роботи як науки.    Німецька класична філософія.    Дефектологічний аспект генетики.    Поняття активних, пасивних і інтерактивних методик. Вплив методик на освоєння навчального матеріалу.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальні процеси

Поняття соціальних процесів: теоретичні та емпіричні аспекти. Поняття соціальних змін в соціологічній теорії. Соціальні рухи, їх природа і типи. Поняття соціального процесу. Різновиди та критерії вимірювання соціальних процесів. Види соціальних процесів. Параметри і критерії виміру соціальних процесів. Особливості сучасної соціальної структури. Соціальні конфлікти.