Головна

Сучасна радіаційна ситуація в Україні

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Поняття про радіоактивність та її вплив на організм людини ... 4
2. Джерела природної радіоактивності ... 10
3. Наслідки аварії на ЧАЕС ... 12
3.1. Радіоактивне забруднення в сільському і лісовому господарстві ... 12
3.2. Стан здоров'я постраждалого населення ... 13
3.3. Оцінка втрат економіки України, зумовлених Чорнобильською катастрофою ... 16
3.4. Забезпечення ядерної і радіаційної безпеки об'єкта "Укриття" та інших сховищ радіоактивних відходів у Зоні відчуження ... 18
Висновки ... 20
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Сучасна радіаційна ситуація в Україні"

Реферат "Сучасна радіаційна ситуація в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Сучасна радіаційна ситуація в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ціолковський К.Е. - основоположник теорії космонавтики.    Спортивний пішохідний туризм.    Види і типи видань.    Повстання Мазепи.    Культура західноєвропейського середньовіччя (релігія, філософія, початкова та університетська освіта, наука, архітектура, література).    Сучасна фантастична література.    Управління науково-дослідницькою діяльністю.    Роль, зміст та особливості політики в сучасних умовах.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з українським писанкарством

Теоретичні засади дослідження особливостей ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з українським писанкарством. Походження традиції писанкарства. Техніка виготовлення писанок. Семантика народних символів, що використовуються у писанкарстві. Практика ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з українським писанкарством в умовах ДНЗ. Загальна характеристика творчої активності дітей старшого дошкільного віку. Особливості ознайомлення дітей з писанкарством в умовах дитячого навчального закладу.