Головна

Сучасна українська культура

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Українська культура в добу незалежності: здобутки і втрати ... 4
2. Культура української діаспори ... 7
3. Українська культура у світовому культурному просторі 21 століття ... 11
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Сучасна українська культура"

Реферат "Сучасна українська культура" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Сучасна українська культура", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціальна відповідальність вченого.    Політичні відмінності регіонів України.    Релігії Стародавньої Греції та Риму.    Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій.    Історичні типи світогляду, визначення і характеристика.    Вегетативна нервова система.    К.Д. Ушинський про підготовку вчителя.    Сучасні напрями психологічної науки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Історичні етапи прикладного соціологічного дослідження

Розвиток емпіричних соціальних обслідувань в Стародавньому світі. Соціологія в період феодалізму. Переписи на Русі. Козацькі реєстри в Україні. Переписи на Русі. Козацькі реєстри в Україні (XVI - XVII ст.). Становлення суспільствознавства. Розвиток емпіричних, демографічних і статистичних досліджень XVII - початку XIX ст. (Р. Мальтус). Емпіричні соціальні дослідження XIX - початку XX ст. Л. А. Кетлє про статистичні закономірності соціальних явищ. Розвиток масових соціальних обслідувань. "Моральна статистика" і "соціальна гігієна". Емпіричні дослідження Ле Пле. Реклама як терен використання досягнень соціології, соціальної та загальної психології.