Головна

Сучасне козацтво на Волині

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Козацтво в історії України ... 6
1.1. Феномен українського козацтва ... 6
1.2. Запорозька Січ ... 10
2. Відродження козацтва в умовах сучасної України ... 15
3. Розвиток козацького руху території сучасної Волині ... 21
Висновки ... 29
Література ... 31

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Сучасне козацтво на Волині"

Реферат "Сучасне козацтво на Волині" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Сучасне козацтво на Волині", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Індуктивний умовивід.    Управління науково-дослідницькою діяльністю.    Політичні лідери сучасної України.    Реформи Ехнатона.    Розвиток соціологічної думки в Україні на сучасному етапі.    Ототожнення себе з абсолютом, космосом і переживання себе його частинкою як механізм саморозвитку.    Дослідження гостроти зору за різними методиками.    Поняття процесу навчання, його складові частини.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальні рухи

Соціальні рухи, їх природа і типи. Основні різновиди соціальних рухів. Робітничий рух та його соціальні типи. Буржуазний (капіталістичний) рух. Інші соціальні рухи. Національно-визвольний рух. Феміністський (жіночий) рух. Студентський молодіжний рух. Екологічний рух.