Головна

Сучасні концепції еліти

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Еліти в політиці: поняття та еволюція теорії ... 4
2. Природа, концепції та класифікація політичного лідерства ... 9
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Сучасні концепції еліти"

Реферат "Сучасні концепції еліти" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Сучасні концепції еліти", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття, зміст та роль освіти в житті суспільства.    Джерело розвитку, діалектика боротьби і єдності протилежностей.    Характеристики ефективності команди. Фактори, які впливають на ефективність команди.    Сучасні теорії колірного зору.    Основні моделі поведінки в конфлікті.    Поняття виховання. Соціально-педагогічні аспекти.    Основи методики розвитку витривалості.    Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Політична аналітика у державному управлінні

Теоретичні засади дослідження політичної аналітики в державному управлінні. Особливості визначення поняття "політична аналітика" в державному управлінні. Структура політичної аналітики. Характеристика особливостей політичного аналізу. Політичний аналіз як складова системи політичної аналітики в державному управлінні. Концептуальні засади політичного аналізу в державному управлінні. Аналіз політики в Україні: процес становлення і перспективи розвитку.