Головна

Сучасні національні відносини в Україні

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Стан національних відносин у сучасній Україні ... 3
2. Національні меншини в Україні ... 5
3. Етнонаціональні відносини в Регіональному розрізі ... 8
4. Перспективи розвитку національних відносин в Україні ... 14
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Сучасні національні відносини в Україні"

Реферат "Сучасні національні відносини в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Сучасні національні відносини в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій.    Діалектика Гегеля.    Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту.    Терморегуляція.    Особистість у суспільстві, групі, колективі.    Психолого-орієнтовні теорії соціальної роботи. Загальна характеристика.    Основні положення закону України "Про фізичну культуру і спорт".    Адаптація до фізичних навантажень систем виконання рухів.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Класова теорія К.Маркса: її сучасне тлумачення та розуміння

Теоретичні засади дослідження класової теорії К.Маркса. Теорії соціальної стратифікації в Європі. Ідейні джерела та середовище формування вченого і революціонера. Класова теорія К.Маркса як основа марксизму. Теорія класів. Модель класового конфлікту. Відчуження. Ідеологія, класова свідомість. Неомарксистське обґрунтування класового аналізу. Загальна характеристика неомарксизму. Теорія нового класу А. Гоулднера. Теорія класів Еріка Райта.