Головна

Сфери застосування соціальних індикаторів

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Соціальна політика і соціальні індикатори. Індикатори в соціальній політиці різних типів ... 4
2. Суб'єктивна оцінка і соціальні індикатори. Типи соціальних індикаторів ... 9
3. Порівняння основних характеристик зарубіжних та вітчизняних систем індикаторів ... 11
4. Індикатори в моніторингу соціальних проектів ... 13
5. Проблеми вимірювання і виміру різних характеристик і аспектів програм і проектів ... 15
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Сфери застосування соціальних індикаторів"

Реферат "Сфери застосування соціальних індикаторів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Сфери застосування соціальних індикаторів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Лікарський обов'язок, лікарська відповідальність, лікарська таємниця.    Організація інтегрованого навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку.    Сучасні напрями психологічної науки.    Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка.    Робота самодіяльних, фізкультурних та спортивних клубів.    Баротерапія. Показання, протипоказання, застосування.    Роль тренажерів у фізичній реабілітації.    Внутрішній водний транспорт світу.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Довідково-інформаційна документація гетьманщини

Особливості довідково-інформаційної документації Гетьманщини. Урядова документація Гетьманщини. Обліково-статистична документація. Описи маєтностей. Документи центральних і місцевих установ. Документи центральних установ. Документи місцевих установ.