Головна

Схема оцінювання спортивних результатів. Основні задачі оцінювання. Дві групи критеріїв, які лежать в основі оцінки

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Види оцінок ... 4
2. Таблиці очок по видах спорту і шкали оцінок ... 5
3. Основні задачі оцінювання ... 7
4. Проблема критерію ... 8
5. Шкали оцінок ... 11
5.1. Стандартні шкали ... 11
5.2. Перцентильна шкала ... 12
5.3. Шкали вибраних точок ... 13
5.4. Параметричні шкали ... 14
5.5. Оцінка комплексу тестів ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Схема оцінювання спортивних результатів. Основні задачі оцінювання. Дві групи критеріїв, які лежать в основі оцінки"

Реферат "Схема оцінювання спортивних результатів. Основні задачі оцінювання. Дві групи критеріїв, які лежать в основі оцінки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Схема оцінювання спортивних результатів. Основні задачі оцінювання. Дві групи критеріїв, які лежать в основі оцінки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Психофізіологія як наука. Історія її розвитку. Зв'язок з іншими науками.    Соціальне страхування як вид соціальної допомоги.    Організація плавання та облік навчально-виховної роботи з плавання.    Характеристика основних спортивних споруд, їх обладнання та оснащення (легкоатлетична бігова доріжка).    Лікувальний масаж і його види.    Надзвичайні ситуації мирного часу.    Українська геостратегія щодо країн Закавказзя.    Мінеральні ресурси світу. Класифікація. Охорона надр. Охорона навколишнього середовища в зв'язку з видобуванням надр.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування теорії документа

Теоретичні засади дослідження формування теорії документа. Походження терміну "документ". Емпіричні уявлення про документ. Різні значення поняття "документ". Аналіз особливостей формування теорії документа в Україні. Витоки теорії дослідження документа в Україні. Формування напрямів досліджень традиційного документознавства в УРСР. Розвиток документознавства в Україні на сучасному етапі. Перехід від документознавства до документології.