Головна

Схема роботи туристичного оператора з реалізації та організації турів

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Роль туроператора і турагента на туристичному ринку ... 4
2. Зарубіжні представники туроператорів ... 6
3. Туроператори і турагенти на міжнародному ринку ... 8
4. Характеристика основних форм продажу туристського продукту ... 10
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Схема роботи туристичного оператора з реалізації та організації турів"

Реферат "Схема роботи туристичного оператора з реалізації та організації турів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Схема роботи туристичного оператора з реалізації та організації турів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Анотування документів.    Періодизація історії первісного суспільства.    Доба культурно-раціонального відродження (19 - поч. 20 ст.) в Україні.    Ліна Костенко.    Мова законодавства.    Політична система сучасного суспільства.    Релігії Стародавньої Греції та Риму.    Розвиток соціологічної думки в Україні на сучасному етапі.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Гендерні відмінності у ставленні до кохання в юнацькому віці

Теоретичні аспекти дослідження гендерних відмінностей у ставленні до кохання в юнацькому віці. Поняття кохання у психології. Особливості психології жіночої та чоловічої статі та особливості сексуальних стосунків між ними. Розвиток статево-ролевої ідентичності. Відмінності між чоловіками і жінками. Стать і соціалізація. Емпіричне дослідження гендерних відмінностей у ставленні до кохання в юнацькому віці.