Головна

Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту

(реферат з фізичної культури)

1. Баскетбол ... 3
1.1. Дії в нападі ... 3
1.2. Дії в захисті ... 4
2. Волейбол ... 5
2.1. Дії в нападі ... 5
2.2. Дії в захисті ... 7
3. Гандбол ... 9
3.1. Дії в нападі ... 9
2.2. Дії в захисті ... 10
4. Футбол ... 12
4.1. Дії в нападі ... 12
4.2. Дії в захисті ... 13
5. Хокей ... 14
5.1. Дії в нападі ... 14
5.2. Дії в захисті ... 15
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту"

Реферат "Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Самоаналіз.    соціальна педагогіка як наука і як сфера практичної діяльності педагога.    Основи методики розвитку витривалості.    Характеристика площадки для баскетболу, обладнання та оснащення.    Лікувальний масаж при гіпотонії.    Надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та їх наслідки.    Характеристика північної Африки.    Найпоширеніші типи охоронних природних територій.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Архівне забезпечення конфіденційних документів

Теоретичні засади дослідження особливостей архівного забезпечення конфіденційних документів. Сутність конфіденційної інформації. Особливості організації конфіденційного діловодства. Визначення складу конфіденційних документів. Характеристика архівного забезпечення конфіденційних документів. Охорона документів, що містять конфіденційну інформацію. Архівне зберігання та забезпечення схоронності документів. Перевірка їх наявності. Особливості забезпечення фізичної схоронності конфіденційних документів.