Головна

Творчість Платона і його значення для психологія

(реферат з психології )

Вступ ... 3
1. Життя і твори Платона ... 5
2. Обґрунтування метафізики ... 6
3. Пізнання, діалектика, риторика, мистецтво й еротика ... 7
4. Концепція людини ... 9
5. Критерій і метод пізнання ... 12
Висновки ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Творчість Платона і його значення для психологія"

Реферат "Творчість Платона і його значення для психологія" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Творчість Платона і його значення для психологія", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Біопатогенні зони і здоров'я.    Демократична республіка Конго.    Екологія водних ресурсів.    Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення.    Мінеральні води України.    Невербальне спілкування в суперечці.    Писемність та література стародавнього Китаю.    Культура і релігія.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Міжконфесійна боротьба на Волині в 90-х рр. хх ст.

Період гострого міжправославного протистояння на Волині (1992-1995). Релігійне життя Волині у 1992 році. Передумови загострення міжконфесійних конфліктів. Становище церкви у 1993 році. Протистояння 1994 року. Складнощі і суперечки у міжцерковних відносинах 1995 року. Стабілізація міжцерковних відносин. Здобутки і невдачі 1996 року. Локалізація міжправославного протистояння у 1997 році. Політизація конфесійного середовища у 1998 році. Стабілізація міжконфесійних стосунків у 1999 році.