Головна

Творчість Є. Маланюка

(реферат з літератури)

Вступ ... 3
1. Сторінками життя Є. Маланюка ... 4
2. Головні віхи творчості поета ... 5
3. Творчість Є. Маланюка - зразок українського модернізму ... 8
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Творчість Є. Маланюка"

Реферат "Творчість Є. Маланюка" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Творчість Є. Маланюка", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи.    Католицькі чернечі ордени.    Контингент населення, що підлягає реабілітації.    Соціологія як наука про суспільство.    Класифікація видів конфліктів та їх характеристика.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Місце психоаналізу в психологія.    Політика держави в області соціального захисту дітей з відхиленнями в розвитку.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальний контроль

Сутність соціального контролю, його основні функції. Елементи соціального контролю. Соціальні норми як елементи соціального контролю. Соціальна санкція як елемент соціального контролю. Поведінка й контроль. Можливі відхилення від норми. Девіація як порушення норм соціального контролю. Делінквентна поведінка як відхилення від норм соціального контролю.