Головна

Тенденції розвитку сучасної сім'ї

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Історія розвитку сім'ї та шлюбу ... 4
2. Типи сімей ... 5
3. Соціальні функції сім'ї ... 9
4. Криза та тенденції розвитку сучасної сім'ї ... 11
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Тенденції розвитку сучасної сім'ї"

Реферат "Тенденції розвитку сучасної сім'ї" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Тенденції розвитку сучасної сім'ї", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    медицини - найкраща професія у світі.    Поняття активних, пасивних і інтерактивних методик. Вплив методик на освоєння навчального матеріалу.    Творчість Платона і його значення для психологія.    Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка.    Розвиток масової фізична культура у навчально-виховній сфері.    Види технічних засобів. Мета їх застосування у фізичній реабілітації хворих.    Сегментарно-рефлекторний масаж.    Геополітичне суперництво.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Довідково-інформаційні документи

Поняття і класифікація службових документів. Характеристика довідково-інформаційних документів. Службові листи. Прес-реліз, стаття. Анотація. Адреса, телеграма, телефонограма, факс. Довідки. Службові записки. Протокол, витяг з протоколу, резолюція. Звіт. План. Оголошення. повідомлення про захід.