Головна

Теорії поводження особистості в конфлікті

(реферат з конфліктології)

Вступ ... 3
1. Міжособистісний конфлікт в теорії конфліктологія ... 4
2. Стилі поведінки в міжособистісному конфлікті. Теоретичний аспект ... 6
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Теорії поводження особистості в конфлікті"

Реферат "Теорії поводження особистості в конфлікті" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Теорії поводження особистості в конфлікті", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання в радіоактивно забруднених регіонах.    Школи та стилі карате.    Лікувальний масаж при травмах опорно-рухового апарату.    Надзвичайні ситуації мирного часу.    Трансформаційні процеси в економіці країн Балтії в умовах інтеграції до ЄС.    Макроекономічні індикатори екологічно збалансованого розвитку.    Західний економічний район.    "Нікомахова етика" Аристотеля.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціально-економічний розвиток країн перехідної економіки

Суспільно-географічні особливості господарства країн перехідної економіки. Загальні особливості. Промисловість. Сільське господарство. Географічні особливості процесу переходу. Словенський шлях. Польський шлях. Чеський шлях. Угорський шлях.