Головна

Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.)

(реферат з педагогіки)

Вступ ... 3
1. Філософія дебатів Карла Поппера ... 4
2. Підготовка до дебатів, елементи дебатів ... 5
3. Формат (правила) дебатів Карла Поппера ... 6
4. Методика дебатів Карла Поппера ... 7
5. Різні стилі дебатів ... 18
Висновки ... 23
Література ... 24

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.)"

Реферат "Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Курорти центральної частини України.    Допомога при утопленні.    Європейське транскордонне співробітництво.    Економічний механізм природокористування та фінансування природокористуючої діяльності.    Специфіка сільськогосподарського забруднення природного середовища.    Основні регіони проведення пішохідних туристичних походів.    Види текстів. Складні і спеціальні види текстів. Види текстів за цільовим призначенням, стилем, жанром, обсягом, інформаційними ознаками, мовним матеріалом, характером описуваних ситуацій.    Правління Людовика XIV.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Суматори

Суматори і арифметично-логічні пристрої. Однорозрядні суматори. N-розрядні (паралельні) суматори. Основні мікросхеми суматорів. Мікросхеми К155ИМ2 - К155ИМ3. Мікросхема К155ИП3. Модульні операції.