Головна

Техніка бігу на середні, довгі та наддовгі дистанції. Високий старт

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Біг на середні дистанції ... 4
1.1. Визначення і коротка характеристика виду ... 4
1.2. Аналіз техніки ... 4
1.3. Кінематичні і динамічні параметри техніки ... 7
1.4. Критерії оцінки техніки бігу ... 9
2. Біг на довгі дистанції ... 10
3. Біг на наддовгі дистанції ... 12
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Техніка бігу на середні, довгі та наддовгі дистанції. Високий старт"

Реферат "Техніка бігу на середні, довгі та наддовгі дистанції. Високий старт" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Техніка бігу на середні, довгі та наддовгі дистанції. Високий старт", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Самотність. Самотність юності. Типи самотності.    Аква-аеробіка і памп-аеробіка.    Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику.    Характеристика сутності розтягування.    Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва.    Повна характеристика сейсмоактивних зон.    Аналіз вікової структури популяцій дерев у лісі.    Неметалічні корисні копалини.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Засоби представлення уніфікації організації тексту документу

Теоретичні засади дослідження засобів представлення уніфікації організації тексту документу. Документ, його роль та місце в управлінні. Нормативно-методична база діловодства. Види документів та їх класифікація. Аналіз особливостей уніфікації організації тексту документу. Напрями уніфікації управлінських документів. Уніфікація управлінських документів за формальною ознакою. Уніфікація управлінських документів за змістовою ознакою. Основні принципи уніфікації і стандартизації управлінських документів.